Kaip naudoti šonines juostas WordPress papildinyje Nicepage

Šoninės juostos ir valdikliai išplečia puslapio funkcionalumą, leidžiant patobulinti naršymą svetainėje ir išvesti paprastus tekstinius pranešimus, taip pat sudėtingus komponentus, įskaitant reklamas, skaidrių ar socialinės paskyrų įrašus.

Paprasta WordPress šoninė juosta (Sidebar)

WordPress paliko šonines juostas. Nicepage visiškai palaiko papildomų elementų pridėjimą ir perkėlimą. Visos pridėtos šoninės juostos gali turėti savo stilių. Šią pamoką sudaro trys dalys, apimančios skirtingus šoninių juostų naudojimo būdus.

Sidebar WordPresse

 Šoninės juostos pridėjimas į WordPress. Pirmiausia WordPress Nicepage papildinio viduje pridėsime paprastą šoninę juostą. Galite pradėti nuo bet kurios WordPress svetainėje įdiegtos temos. Pradėsime nuo tuščio puslapio (Blank Page). Pridėkite šoninę juostą. Spustelėkite Pridėti ("Add") -> Padėtis ir trumpasis kodas ("Position and Shortcode") -> Padėtis ir šoninė juosta ("Position and Sidebar). Pakeiskite šoninės juostos dydį. Sulygiuokite šoninę juostą. Centruokite bloko Antraštę ir bloko Turinį.

Kaip pridėti šoninę juostą į WordPress

WordPress šoninės juostos apjungimas. Pereikite į WordPress TVS admin valdymą. Pasirinkite pagrindinę šoninę juostą ("Main Sidebar"). Norėdami išvesti tekstą, pridėkite vaizdo valdiklį (Image Widget) ir individualus HTML (Custom HTML). Norėdami susieti šią šoninę juostą su Nicepage puslapiu, įveskite šoninės juostos pavadinimą laukelyje "Sidebar Name". Tipas „Pagrindinė šoninė juosta“ (“Main Sidebar”). Atkreipkite dėmesį, kad tai yra „Pagrindinės šoninės juostos“ (“Main Sidebar”) padėtis yra iš temos, susietos su Nicepage tinklalapiu. Spustelėkite "Peržiūrėti" ("Preview").

WordPress šoninės juostos pridėjimas į šabloną

Dienoraščio ir straipsnių šablonai. Šiuolaikinėse temose „Dienoraščio“ ir „Straipsnių“ puslapiuose paprastai naudojamos šoninės juostos. TVS sistemos jau turi "Dienoraščio" („Blog“) ir "Straipsniai" („Post“) šablonus. Mes galime sukonfigūruoti temą, kad būtų išvesta šoninė juosta pagal numatytuosius nustatymus, naudojant Nicepage programą. Taigi, mes pridėsime šoninę juostą į "Dienoraščio šabloną" (Blog Template). Atminkite, kad su "Straipsnio šablonais" (Post Template) tai daroma panašiai.

WordPress šablonų redagavimas

WordPress temos eksportavimas. Paleiskite Nicepage programą savo kompiuteryje. Pasirinkite Dienoraščio (Blog)šabloną. Įjunkite dienoraščio puslapyje šoninę juostą spustelėdami skydelyje dešinėje esančią piktogramą - Iš kairės arba iš dešinės (Left / Right). Pasirinkite Bloko antraštę ir paryškinkite ją didžiosiomis raidėmis ir centruokite. Spustelėkite "Išsaugoti" (Save). Spustelėkite "Eksportuoti" (Export). Dialoge Eksportuoti įveskite failo pavadinimą, mes naudojome „nicepage_wp“, tada spustelėkite mygtuką „Eksportuoti“ (Export).

Kaip eksportuoti WordPress temą
Image

WordPress temos importavimas. Pereikite į WordPress admin turinio valdymo sistemą. Pasirinkite Išvaizda (Appearance)-> Temos (Themes). Pridėkite naują temą (Add New). Įkelkite temą. Įdiekite temą ir galiausiai ją suaktyvinkite.

Wordpress temos eksportas

WordPress valdiklių (Widgets) naudojimas. Spustelėkite Išvaizda (Appearance)-> Valdikliai (Widgets). WordPress ši šoninė juosta išveda pagrindinio valdiklio srityje (Primary Widget Area). Atminkite, kad šoninės juostos turinys yra tas pats, kuris anksčiau buvo pridėtas įdiegtoje temoje. Norėdami peržiūrėti, spustelėkite „Apsilankyti svetainėje“ (“Visit Site”).

Individualios WordPress šoninės juostos

WordPress šoninių juostų naudojimas. Galiausiai sukursime bloką su individualią šonine juosta. Paprastai šoninių juostų pavadinimus ir pozicijų sąrašą sukuria temos autorius. Nicepage WordPress temų kūrimo programa jau turi iš anksto nustatytų šoninių juostų ir pozicijų kolekciją, tačiau šią kolekciją galima lengvai papildyti.

Sidebar nustatymai

Darbas su WordPress šoninėmis juostomis. Nicepage svetainėje galite pridėti individualias šonines juostas į Antraštes / Svetainės kepures (Header), Poraštes / Svetainės rūsys (Footer), prieš ir po turinių Dienoraščių (Blog) ir Straipsnių (Post) šablonuose. Paleiskite Nicepage programą savo kompiuteryje. Atidarykite Dienoraščio (Blog) šabloną. Po antrašte (Header) pridėkite tuščią bloką (Blank). Spustelėkite menių "Add" (Pridėti). Tuščias blokas (Section -> Blank) pasirinktas pagal numatytuosius nustatymus. Spustelėkite "Atlikta" (Done).

Darbas su WordPress

Tinklelio pridėjimas. Pridėkite tinklelį su 3 stulpeliais. Spustelėkite menių "Pridėti" ("Add") -> Tinklelis ("Grid"). Pasirinkite stilių su 3 stulpeliais. Spustelėkite "Atlikta" ("Done"). Pakeiskite tinklelio dydį. Sulygiuokite tinklelį. Išvalykite langelius, pasirinkdami langelį ir paspausdami klaviatūroje "Delete". Įtraukite šoninę juostą į pirmą langelį. Pasirinkite pirmąjį langelį. Spustelėkite menių "Pridėti" ("Add")-> Padėtis ir trumpasis kodas (Position and Shortcode) -> Padėtis ir šoninė juosta ( Position and Sidebar). Pakeiskite dydį ir suderinkite šoninę juostą.

Tinklalis WordPresse

Darbas su langeliais. Nukopijuokite pirmąjį langelį su šonine juosta į kitus du langelius, spustelėdami langelį ir vilkdami jų laikydami užspaustą "CTRL" klavišą. Padidinkite tarpus. Pakeiskite tinklelio dydį, centruokite jį tinklelio viduje. Sumažinkite bloko (Section) aukštį.

Kaip pridėti papildomą langelį į WordPress

Pavadinkite WordPress šonines juostas. Dabar pridėsime naujų šoninių juostų pavadinimus. Pasirinkite pirmąją šoninę juostą ir įveskite „nicepage1“ į šoninės juostos pavadinimo lauką. Pasirinkite antrąją šoninę juostą ir įveskite „nicepage2“ į šoninės juostos pavadinimo lauką. Pasirinkite trečiąją šoninę juostą ir įveskite „nicepage3“ į šoninės juostos pavadinimo lauką.

WordPress temos eksportavimas . Eksportuokite temą. Dialogo lange "Eksportuoti" (Export) įveskite failo pavadinimą „nicepage_wp2“. Spustelėkite "Eksportuoti" ("Export").

Kaip įkelti naują temą į WordPress

WordPress temos diegimas. Prisijunkiteį į WordPress admi turinio valdymo sistemą. Pasirinkite Išvaizda (Appearance) -> Temos (Theme). Pridėkite naują temą (Add New). Įkelkite temą. Įdiekite temą ir galiausiai ją suaktyvinkite. Spustelėkite Išvaizda (Appearance) -> Valdikliai (Widgets). Matote, kad yra 3 naujos pozicijos su pavadinimais, kuriuos mes įvedėme į šonines juostas kurdami temą.

WordPress temos diegimas

WordPress valdiklių (Widgets) pridėjimas. Pridėkite galerijos (Gallery) valdiklį į „nicepage1“ poziciją, Kalendoriaus (Calendar) valdiklį į „nicepage2“ poziciją, o individualų HTML kodą (Custom HTML) - į „nicepage3“ poziciją. Įveskite pavadinimus ir tekstus ir pasirinkite paveikslėlius. Spustelėkite "Išsaugoti" ("Save").

Kaip pridėti naujus elementus į WordPress

WordPress puslapio peržiūra. Peržiūrėkite puslapį. Jūs matote valdiklių turinį, kuris rodomas atitinkamose šoninėse juostose. Viskas!

© 2022 Nicepage.lt

Paieška