Kaip įdiegti WordPress temą ir WordPress papildinį

Šioje pamokoje paaiškinsime, kaip įdiegti „WordPress“ temą ir „WordPress“ papildinį, kuris buvo sukurtas interneto svetainių kūrimo programoje Nicepae. Kadangi eksportas palaikomas tik kompiuterinėje versijose, šiam demonstravimui naudosime „Nicepage“, skirtą Windows sistemai.

Kaip pridėti interneto svetainę į WordPress

Iš anksto sukurtos temos. Paleiskite Nicepage programą, skirtą Windows sistemai. Pridėkite naują svetainę. Pasirinkite vieną iš iš anksto sukurtų pavyzdžių, pavyzdžiui, šį. Sukūrę interneto svetainę, Nicepage automatiškai atidaro pirmąjį puslapį redagavimui.

WordPress temos nustatymai. WordPress temos paprastai turi "Dienoraščio" („Blog“) ir "Straipsnio" („Post“) šablonus. Todėl pasirinksime Dienoraščio (Blog) šablono stilių ir parodysime Temos eksportą. Pasirinkite Temos (Theme) -> Dienoraščio šablonas (Blog Template) šablonas. Pasirinkite stilių. Spustelėkite "Atlikta" ("Done").

WordPress šablonai

WordPress puslapio pervadinimas. Grįžkite į puslapio šabloną. Pasirinkite Puslapiai (Pages) -> 1 puslapis (Page 1). Pervardykite „1 puslapis“ į „Pagrindinis“ ("Home").

WordPress temos eksporto nustatymai

WordPress temos eksportavimas . Eksportuokime. Atminkite, kad yra trys WordPress eksporto variantai. Pirmasis variantas yra eksportuoti tik Nicepage temą be turinio. Dialogo lange Eksportuoti įveskite .zip failo pavadinimą ir pasirinkite parinktį „Tema“ ("Theme"). Spustelėkite mygtuką "Eksportuoti" ("Export").

WordPress šablonai

WordPress puslapių ir WordPress papildinio eksportavimas . Antrasis variantas yra eksportuoti tik Nicpage programoje sukurtą turinį, kuriame taip pat bus ir Nicepage programos WordPress papildinys. Atminkite, kad šiame variante nebus temos. Todėl jis turėtų būti naudojamas tik tuo atveju, jei Nicepage tema jau buvo įdiegta į WordPress anksčiau. Eksporto dialogo lange įveskite .xip failo pavadinimą ir pasirinkite „Turinys“ ("Content"). Spustelėkite mygtuką "Eksportuoti" ("Export").

WordPress temos, puslapių ir WordPress papildinio eksportavimas . Galiausiai, trečias variantas naudojamas, norint eksportuoti Temą ir Turinį į vieną archivo failą. Dialogo lange "Eksportuoti" (Export) įveskite .zip failo pavadinimą ir pasirinkite parinktį „Tema ir turinys“ ("Theme and Content"). Spustelėkite mygtuką "Eksportuoti" ("Export").

WordPress temos, puslapių ir WordPress papildinio diegimas

Zip failo įkeliamas. Kadangi „Tema ir turinys“ eksportas yra dažniausiai naudojamas derinys, pradėsime savo apžvalga nuo šios parinkties. Prisijunkite prie savo WordPress admin valdymo sistemos. Pasirinkite Išvaizda (Apperance) -> Temos (Themes). Spustelėkite "Pridėti naują" ("Add New"). Spustelėkite „Įkelti temą“ ("Upload Theme"). Iš vietinio aplanko pasirinkite eksportuotą .zip failą. Spustelėkite „Įdiegti dabar“ ("Install Now"). Spustelėkite „Aktyvuoti“ ("Activate").

WordPress puslapių šablonai

WordPress papildinio diegimas. Pradėsime WordPress papildinio diegimą. Spustelėkite nuorodą „Pradėkite diegti papildinį“ (“Begin installing plugin”), rekomenduojamą Nicepage temoms. Ekrane „Įdiegti reikalingus papildinius“ (“Install Required Plugins”) spustelėkite nuorodą "Įdiegti" ("Install"). Kai WordPress papildinys bus sėkmingai įdiegtas, grįžkite į valdymo skydelį.

WordPress papildiniai

Puslapių importavimas į WordPress. Turėtumėte pamatyti pranešimą, kuriame klausiama, ar norite importuoti turinį. Spustelėkite mygtuką „Importuoti turinį“ (Import content”). Pereikite į puslapius. WordPress skydelio kairėje spustelėkite „Puslapiai" ("Pages") -> Visi puslapiai ("All Pages"). Spustelėkite nuorodą „Pagrindinis“ ("Home") puslapis, kad atidarytumėte pagrindinį puslapį.

Importavimas į WordPress

WordPress šablonų keitimas. Išskleidžiamajame sąraše „Šablonas“ ("Temlate") pasirinkite Nicepage šabloną su antraštėmis ir poraštėmis (Nicepage Template with header and footer). Antraštė ir Poraštė (Header ir Footer) kitaip vadinami interneto svetainės Kepurė ir Rūsys. Spustelėkite mygtuką "Įkelti" ("Update").

Temos ir Šablonai

Redaktoriaus paleidimas WordPress papildinyje. Spustelėkite mygtuką „Redaguoti su Nicepage“ (“Edit with Nicepage”), kad paleistumėte turinio redaktorių savo WordPress svetainėje. Jūs turėtumėte pamatyti tą patį redaktorių ir sukurtą puslapį, kaip ir Nicepage programoje skirtoje Windows sistemai.

WordPress svetainės peržiūra

WordPress internetinės svetainės peržiūra. Peržiūrėkite Nicepage puslapį WordPress papildinyje.  Spustelėkite "Peržiūrėti" ("Preview"). Taip pat spustelėkite nuorodą "Aplankyti svetainę" (Visit site"), esančią WordPress meniu.

WordPress temos diegimas

Įkelsime WordPress temą. Dabar pereiname prie kitų dviejų variantų. Mes įdiegsime WordPress temą be turinio. Grįžkite į WordPress valdymo skydelį. Atminkite, kad mes grąžinome ankstesnį diegimą. Pasirinkite "Išvaizda" ("Apperance") -> Temos ("Themes"). Spustelėkite "Pridėti naują" ("Add New"). Spustelėkite „Įkelti temą“ ("Upload Theme"). Vietiniame eksporto aplanke pasirinkite .zip failą. Spustelėkite "Įdiegti dabar" ("Install Now"). Spustelėkite "Aktyvuoti" ("Activate"). Tema įdiegta.

WordPress temos diegimas

Peržiūrėti WordPress svetainę. Norėdami peržiūrėti, spustelėkite WordPress meniu esančią nuorodą „Apsilankyti svetainę“ ("Visit SIte") . Jūs matote savo Wordpress svetainėje nustatytą Dienoraštį (Blog). Ir jis naudoja stilių, pasirinktą Nicepage programoje skirtoje Windows sistemai.

WordPress puslapių ir WordPress papildinio diegimas

WordPress papildinio diegimas. Dabar įdiegsime Turinį. Atminkite, kad ši parinktis naudojama tik tuo atveju, jei anksčiau buvo įdiegta tema. Primename, kad .zip faile jau yra ir turinys, ir WordPress papildinys. Pirmiausia įdiegsime papildinį. Eikite į "Papildiniai" ("Plugins") -> Pridėti naują ("Add New"). Spustelėkite mygtuką „Įkelti papildinį“ ("Upload Plugin"). Vietiniame eksporto aplanke pasirinkite .zip failą. Spustelėkite mygtuką „Įdiegti dabar“ ("Install Now"). Spustelėkite mygtuką „Suaktyvinti papildinį“ ("Activate Plugin"). Pluginų sąraše matote Nicepage WordPress papildinį. Jūs taip pat turėtumėte pamatyti Nicepage meniu, esantį WordPress skydelyje kairėje.

WordPress papildinio diegimas

WordPress puslapių importavimas. Dabar importuokite turinį. WordPress meniu pasirinkite „Nicepage" -> "Importavimas" ("Import“). Vietiniame aplanke pasirinkite tą patį eksportą .zip failą. Galbūt norėsite pašalinti anksčiau įdiegtą turinį. Galiausiai spustelėkite mygtuką „Įkelti failą ir importuokite“ (“Upload file and import”) .Pasirinkite puslapius (Pages). Atidarykite pagrindinį puslapį (Home). Išskleidžiamajame Šablonų meniu (Template) pasirinkite "Nicepage šabloną su antraštėmis ir poraštėmis" ("Nicepage template with header and footer"). Spustelėkite "Įkelti" ("Upload").

Importavimas į WordPress

WordPress puslapio peržiūra. Peržiūrėkite puslapį. Matote, kad puslapis neturi meniu. Uždarykite Nicepage peržiūrą.

Puslapio įtraukimas į WordPress meniu

WordPress meniu redagavimas. Pridėkime meniu. Pasirinkite "Išvaizda" ("Appearance") -> Meniu ("Menu"). Meniu nustatymuose pasirinkite "Pagrindinė navigacija" (Pirmary Navigation). Įtraukite pagrindinį (Home) puslapį į meniu. Spustelėkite mygtuką "Išsaugoti meniu" ("Save Menu").

Puslapiai WordPress meniu

Grįžimas prie WordPress puslapių. Pasirinkite Puslapiai (Pages)-> Visi puslapiai (All Pages). Pasirinkite pagrindinį (Home) puslapį. Spustelėkite mygtuką „Redaguoti su Nicepage“ (“Edit with Nicepage”). Spustelėkite "Peržiūra" ("Preview"). Matote, dabar atsirado temos meniu.

WordPress puslapių publikavimas. Nicepage programa išsaugo naujai sukurtus puslapius kaip juodraščius (Draft). Norėdami, kad puslapis būtų paskelbtas, turėtumėte jį paskelbti arba pakeisti jo būseną į „Paskelbtas“ ("Published").

Kaip paskelbti WordPress interneto svetainę

WordPress svetainės peržiūra. Peržiūrėkite WordPress svetainę. Spustelėkite nuorodą „Apsilankyti svetainėje“ (“Visit Site”). Jūs matote dienoraštį (Blog), rodomą pagal numatytuosius nustatymus. Spustelėkite meniu. Pasirinkite pagrindinį puslapį (Home).

Mes baigėme!

Tikimės, kad jums patiko ši pamoką apie Nicepage diegimą į Wordpress.

© 2023 Nicepage.lt

Paieška