Kaip sukurti interneto svetainę Nicepage programoje

Norėtume papasakoti apie tai, kas pakeis jūsų nuomonę, kaip kuriamos interneto svetainės. Įsivaizduokite programinę įrangą, kuri per kelias sekundes sukuria internetines svetaines. Nicepage veikia kaip tikras dizaineris. Jūs pateikiate vaizdus ir tekstą, o Nicepage sukuria internetinę svetainę. Jei mokate naudotis „Microsoft PowerPoint“ arba „Apple Keynote“, reiškia mokate naudotis Nicepage programa.

Apžvalga

Nicepage programa galima naudotis Windows ir Mac OS  ir naudoti, kaip WordPress ar Joomla papildinį. Windows ir Mac OS versijoje galima eksportuoti sukurtas interneto svetaines į WordPress, Joomla arba kaip HTML failus.

Svetainių kūrimo programos naudojimas

Svetainių kūrimas naudojant vaizdų paiešką. Kurti iš vaizdų galite pradėti nuo tuščios svetainės arba naudoti beveik bet kurį šaltinį. Pavyzdžiui: Pradėkite nuo vaizdų paieškos. Įveskite arba pasirinkite raktinį žodį. Pasirinkite bet kurį automatiškai sugeneruotą dizainą.

Kaip sukurti interneto svetainę

Kaip sukurti interneto svetainę naudojant Instagram. Kitas pavyzdys: Jūs turite Instagram paskyrą su savo mėgstamiausiomis nuotraukomis. Prisijunkite prie savo paskyros. Matote, kad čia yra keletą gražių nuotraukų. Pasirinkite nuotraukas. O dabar leiskite Nicepage interneto svetainių programai stebuklingai atlikti savo darbą! Ar atpažįsti tas nuotraukas? Nicepage intelektuali svetainių kūrimo programa naudojo Instagram įrašus ir pavertė juos blokais. Tai labai paprasta, greita ir kiekvienas naujai sukurtas dizainas yra unikalus. Tai taupo laiką, taigi ir pinigus!

Kaip sukurti internetinę svetainę naudojant Facebook.  Pasinaudokime Facebook. Pasirinkite paskyros nuotraukas. Pasirinkite dizainą. Nuostabu! Ką daryti, jei kompiuterio aplanke yra nuotraukų. Sukurkite tinklapį. Nusiųskite nuotraukas, ​​vilkdami juos į Nicepage programą. Spustelėkite Pirmyn ("Next").

Kaip sukurti interneto svetainę iš įkeltų nuotraukų. Pamatysite sukurtą dizainą iš įkeltų vaizdų. Matome unikalų dizainą, o ne iš anksto sukurtą šabloną, viskas sukurta dabar  per kelias sekundes. Neįtikėtina, ar ne? Pasirinkite puslapio dizainą, tada spustelėkite Pirmyn ("Next").

Svetainių kurimo pamokos

Sukurto interneto puslapio nustatymai. Pasirinkite puslapio spalvas. Pasinaudodami spalvų palete ir pasirinkdami tinkamas spalvas, galite iš karto peržiūrėti pakeitimus puslapyje. Pasirinkite šrifto schemą ir tipografiją. Jei norite pridėti puslapį į svetainę, spustelėkite Atlikta ("Next").

Internetinio puslapio nustatymai

Vartotojo sąsaja

Darbo zona. Trumpai apžvelgsime Nicepage vartotojo sąsają. Viršutinėje įrankių juostoje (Top Bar) yra Puslapių ("Page") sąrašas ir interneto svetainės (Websites") ir temos ("Theme") nustatymai, galimybė pridėti ("Add") meniu, atliktų veiksmų grąžinimo rodyklės, prisitaikančio režimo piktogramos (Monitoriaus, nešiojimo kompiuterio, planšetės, horizontalaus ir vertikalaus mobiliojo telefono ekranai), interneto svetainės Peržiūra ("Previews") ir svetainės publikacijos įrankiai. 

Svetainės nustatymai

Pridėkime dar vieną puslapį. Atidarykite puslapius ("Page")-> Pridėti puslapį ("Add Page"). Nebūtinai kurti interneto svetainę nuo nulio, yra daugybė iš anksto paruoštų dizaino šablonų, kuriuos pateikė mūsų dizainerių kolektyvas.

Temos nustatymai. Temos nustatymui viršuje pasirinkite Spalvų paletė ("Color Pallete"). Pasirinkite šrifto (Fonts) schemą. Šriftai buvo atrinkti remiantis populiariausių „Google“ šriftų ir jų derinių statistika. Pasirinkite tipografiją (Typography). Tikslus derinimas atliekamas pasirinkus Pavadinimai ir tekstas ("Headings and Text").

Tinklapio temos

Interneto svetainės navigacija. Kairėje esanti svetainės navigacija leidžia valdyti blokus (Sections). Blokai yra šiuolaikinio interneto dizaino elementai. Spustelėkite bet kurį bloką, kad pasirinktumėte jį.

Blokų (section) meniu. Kiekvienas blokas turi savo meniu. Pasirinkite "Dubliuoti" ("Duplicate"), jei norite nukopijuoti dabartinį bloką. Perkelkite šį bloką vilkdami jį po kitu. Jei jums nereikia šio bloko, bloko meniu pasirinkite "Trinti" ("Delete").

Interneto svetainės meniu

Darbas blokų navigacijoje yra panašus į darbą su skaidrėmis „Microsoft Powerpoint“ arba „Apple Keynote“ programose.

Darbas su blokais

Blokų pridėjimas. Dabar pridėkime keletą blokų. Nicepage programa leidžia kurti blokus nuo nulio arba kurti naudojant iš anksto suprojektuotus blokus: Kontaktų formą, Įžanga, Galerija, Video, Žemėlapis, Socialinės piktogramos, Apie mus ir kiti.

Darbas su blokais

Kaip dirbti su blokais. Pridėkite naują bloką (New Section"). Pasirinkite "Statybininkas" („Builder“). Naujam blokui vėl galite surasti vaizdų internete, naudoti vaizdus iš socialinių paskyrų arba iš aplanko savo kompiuteryje. Pridėkime vaizdus iš aplanko kompiuteryje. Pasirinkite bloko vaizdus ("Images"). Pasirinkite tekstus ("Text"). Tada pasirinkite stilių iš automatiškai sugeneruotų variantų. Galiausiai pridėkite šį bloką į savo interneto svetainės puslapį.

Blokų naudojimas svetainėse

Iš anksto suprojektuoti blokai. Pridėkite naują bloką. Yra daugiau nei tūkstantis iš anksto suprojektuotų blokų ir visi šie blokai turi unikalų dizainą ir išdėstymą. Viršuje pasirinkite temos kategoriją ("Thematic Category"). Tada kairėje pasirinkite bloko stilių ("Section Style"). Kategorijos ir stiliai filtruoja išvesties rezultatus. Spustelėkite „Atlikta“ ("Done"), kad pritaikytumėte. Jei apsigalvojate ar jums nepatinka ką tik pasirinktas stilius, galite lengvai pasirinkti kitą.

Redaktorius

Elementų pasirinkimas. Blokų redaktorius ("Section Editor") yra Nicepage programos centre. Čia jūs galite pridėti, perkelti, išdėstyti ir suderinti įvairius įrankius. Spustelėdami elementus redaktoriuje, skydelyje dešinėje matome nustatymų pasirinkimą. Pakeitus parametrus, modifikuojamas pasirinktas elementas. Padarykite didesnį „Tarpą“ ("Spacing").

Skydelių skirtukai. Skydelyje galite perjungti skirtukus, kad pereiti į konteinerį ar bloką. Naudotis Nicepage programa yra labai paprasta, tai panašu į darbą su „Microsoft PowerPoint“ ar „Apple KeyNote“ programomis. O pabaigoje gausite švarų HTML kodą ir prisitaikantį interneto svetainės dizainą.

Tinklapių kūrimo programa

Blokų kūrimas

Tarkime, kad jums nepatinka pasiūlyti programoje blokų variantai arba nepakanka iš anksto parengtų šablonų. Jūs turite savo maketą, kurį nupiešėte grafiniame redaktoriuje, pavyzdžiui „Adobe Photoshop“ programoje. Panaudokime šį bloką kaip pavyzdį.

Lapo plotas. Pridėkite tuščią bloką. Pakeiskite bloko aukštį. Svetainės prisitaikymas yra labai svarbus internetinei svetainei. Turinio sritis vadinama „Lapu“ ("Sheet") ir jo ribos yra pažymėti punktyrinėmis linijomis. Turinį rekomenduojama išdėstyti tarp šių punktyrinių linijų.

Blokų kūrimas

Pridėkime meniu. Visus pridėtus valdiklius rasite "Pridėti meniu" ("Add Menu"). Atidarykite Pridėti meniu. Čia ra konteineriai, pagrindiniai ir funkciniai valdikliai.

Tinklelių naudojimas. Norėdami sukurti bloką su langeliais, mums reikia tinklelio. Tinkleliai yra lankstūs ir labai naudingi prisitaikančiai prie mobiliųjų įrenginių svetainės versijai, nes mažesnių ekranų elementai automatiškai pertvarkomi vienas po kito. Pasirinkite „Tinklelis“ ("Grid"). Sutraukite tinklelio aukštį. Perkelkite tinklelį aukštyn. Judant matote ribas ir dydžius, kurie padeda suderinti dizainą.

Tinklelis internetiniame puslapyje

Darbas su vaizdais. Pakeiskite vaizdus, ​​vilkdami iš aplanko kompiuteryje. Padidinkite tarpus (Spacing), kad vizualiai atskirtumėte langelius vienas nuo kito. Pasirinkite langelį kairėje. Pakeiskite langelio foną iš "Vaizdo fonas" („Image Fill“) į "Spalvos fonas" („Color Fill“). Pasirinkite kitą langelį. Pakeiskite fono paveikslėlio apkarpymą. Sutraukite vaizdą, kad jis taptų turinio dalimi ir išplėskite vaizdą atgal į langelio foną. Perjunkite langelius vilkdami vieną langelį ant kito.

Darbas su langeliais. Paskirties vietos: langelis, konteineris ar blokas; yra paryškinti rėmeliais. Taip pat yra snapelis virš pasirinkto langelio. Nukopijuokite langelį vilkdami jį ir laikydami "CTRL" klavišą. Jei apsigalvojate, norėdami išvalyti turinį, pažymėkite langelį, tada spustelėkite mygtuką "Trinti" ("DELETE"). Skydelyje įgalinkite langelio užpildymą("Cell Fill"), pakeiskite užpildymo spalvą į šviesiai pilką.

Darbas su svetainės langeliais

Papildomų elementų pridėjimas

Pridėti piktogramą (Icon). Spustelėkite „Pridėti“ ("Add") ir pasirinkite "Piktograma" („Icon“). Dialoge įveskite į paieškos laukelį „Idėja“ ("Idea"). Pasirinkite vektorinės lemputės piktogramą. Yra daugybė iš anksto paruoštų piktogramų. Pasirinkite apskritimą. Atminkite, kad išankstiniuose nustatymuose naudojamos spalvos iš paletės, iš pasirinktos Temos ("Theme") -> Spalvos ("Colors").

Interneto svetainės turinio valdymas

Tekstų pridėjimas. Pridėkite Pavadinimą 2 ("Heading 2"). Pakeiskite pavadinimo tekstą. Pakeiskite teksto dydį ir tarpus tarp raidžių. Jei reikia, anuliuokite pakeitimus, skydelyje esančiame sąraše pasirinkite numatytąjį teksto stilių. Šio sąrašo stiliai yra nustatyti Temoje ("Theme") -> Pavadinimas ir Tekstas ("Heading and Texts"). Pridėkite tekstą, spustelėkite Pridėti ("Add")-> Tekstas ("Text") -> Tekstas ("Text"). Pasirinkite šio teksto dalį ir paryškinkite ją kursyvu. Pasirinkite kitą dalį, tada pridėkite interneto nuorodą.

Mygtuko pridėjimas. Pridėti mygtuką galite spustelėdami mažą pliusą viršuje, dešinėje, langelio kampe. Mygtukai taip pat turi išankstinius nustatymus. Išankstiniuose nustatymuose naudojamos spalvos iš pasirinktos Temos ("Theme") -> Spalvos ("Colors"). Padarykite visas raides didžiosiomis raidėmis, mažesnėmis ir paryškinkite. Pakeiskite mygtuko tekstą ("Button Text").

Lygiavimas

Patarimų naudojimas. Lygiavimas ir nuoseklumas yra svarbūs projektavimo principai. Dar kartą atkreipkite dėmesį, kad judant objektą atsiranda patarimai ir dydžiai, padedantys vadovautis šiais principais. Taip pat priminimai, vilkdami elementus yra paryškinami langeliai su aukščiau pateiktais objekto vietos patarimais.

Tinklapių dizainas

Lygiavimas langeliuose. Automatiškai sulygiuokite turinį vertikaliai. Matote, rezultatai pasiekiami lengviau ir greičiau, nei piešiant šio bloko maketą „Adobe Photoshop“ programoje. Baigėme bloko redagavimą.

Prisitaikantis režimai

Nei vienas šiuolaikinis dizainas nėra laikomas užbaigtu, jei jis neteisingai atvaizduojamas visų tipų šiuolaikiniuose įrenginiuose, įskaitant mobiliuosius. Dabar įvyks magija! Spustelėjus prisitaikančio režimo piktogramas, patikrinkite savo puslapį, atrodo puikiai, visuose ekranuose. Viskas buvo padaryta automatiškai! Nuostabu, ar ne?!

Prisitaikantis režimai

Visuose ekrano režimuose palaikomos visos prisitaikymo funkcijos. Pakeiskime paveikslo ilgį, tada - pavadinimo (Heading) dydį. Jūs galite paslėpti bet kurį langelį telefono ekrane, tada vėl parodyti jį vienu paspaudimu.

Peržiūrėkite ir paskelbkite

Interneto svetainės peržiūra. Atlikę pakeitimus spustelėkite Peržiūra ("Preview"), kad peržiūrėtumėte puslapį. Jei esate patenkinti viskuo, galite paskelbti savo interneto svetainę, kad galėtumėte ją parodyti klientui arba pamatyti patys.

Svetainės publikavimas internete. Spustelėkite „Paskelbti“ ("Publish"). Po paskelbimo atidarykite savo internetinę svetainę spustelėdami sugeneruotą URL nuorodą.

Matome, kad naudotis Nicepage programa yra labai paprasta, tai lyg darbas su „Microsoft PowerPoint“ ar „Apple KeyNote“ programomis. Rezultate gaunamas švarus HTML kodas ir visiškai prisitaikančia interneto svetainė. Primename, kad kompiuterio programoje galite eksportuoti sukurtą interneto svetainę į „WordPress“, „Joomla“ arba kaip HTML svetainę.

Tikimės, kad jums patiko ši įžanga į Nicepage interneto svetainių kūrimo programos pasaulį.

© 2023 Nicepage.lt

Paieška