Kaip naudoti meniu ir modulius Joomla plėtinyje

Kaip pridėti meniu Joomla plėtinyje

Kurdami savo temą, galite pridėti meniu Nicepage kompiuterio programoje. Tam eikite į išskleidžiamąjį meniu "Add" ir pasirinkite "Antraštė ir Meniu" ("Header and  Meniu") >> Meniu ("Menu").

Image

Tam, kad įdiegti eksportuotą temą į savo interneto svetainę turite prisijungti prie Joomla Admin valdymo sistemos >> Plėtiniai (Extensions ) >> Moduliai (Modules ) ir pridėti naują modulį "Meniu". Modulio nustatymuose pasirinkite norimą meniu ir nustatykite  jo poziciją „Position“ . Tai turėtų būti "hmenu" pozicija .

Image

Po to pasirodys meniu su temų stiliais.

Kaip pridėti modulius Joomla plėtinyje

Kurdami temą Nicepage programoje, viršutiniame valdymo skydelyje pasirinkite meniu "Add" ir pasirinkite "Position and Shortcode" (Padėtis ir trumpasis kodas) >> "Position & Sidebar" (Padėtis ir šoninė juosta).

Image

Pridėję jį prie puslapio, vilkite jį į norimą vietą. Spustelėkite ant elemento, norėdami pamatyti jo nustatymus dešiniajame skydelyje, ir pasirinkite pozicijos nustatymus "Position". Ten galite nurodyti norimos Joomlos pozicijos pavadinimą.

Image

Atminkime šį pavadinimą ir jį panaudosime, kai tema bus įdiegta ir suaktyvinta jūsų Joomla svetainėje. Prisijunkite į Joomla Admin valdymo sistemą >> Plėtiniai ("Extensions ")>> Moduliai ("Modules") ir pridėkite norimo tipo modulį. Pozicijos (Position) nustatymuose įrašykite tą patį pozicijos pavadinimą kurį nurodėme Nicepage programoje.

Image
© 2022 Nicepage.lt

Paieška