Kaip eksportuoti HTML svetainę Nicepage interneto svetainių kūrimo programoje

Nicepage programoje sukurtą interneto svetainę galite eksportuoti kaip HTML failus ir patalpinti ją bet kuriame pasirinktame serveryje arba nusiųsti klientui.

Norėdami eksportuoti savo internetinę svetainę, kaip HTML failus, eikite į Nicepage  kompiuterio programoje įrankių skydelį >> pasirinkite svetainę >> spustelėkite „Eksportuoti“ ("Export"):

Kaip eksportuoti HTML internetinę svetainę

Spustelėjus mygtuką „Eksportuoti“, pasirodys dialogo langas, kuriame turėsite pasirinkti eksportavimo tipą "HTML" ir nurodyti savo interneto svetainės archyvo pavadinimą, paspausti mygtuką „Eksportuoti“ ("Export"):

HTNL interneto svetainių eksportavimas

Eksportuotos svetainės archyvas bus prieinamas kataloge, kurį nurodėte dialogo lange Eksportuoti. Archyve yra visi reikalingi failai: .html, .css, .js ir katalogas su vaizdais. Be šio Nicepage programa sukuria index.html failą, kuris yra pirmojo jūsų svetainės puslapio kopija. Šis failas reikalingas kai kuriems serveriams, norint nurodyti jūsų svetainės pradinį puslapį.

PASTABA: Eksportuotame archyve nėra Dienoraščių (Blog) ir Straipsnių (Articles) šablonų. Šie šablonai eksportuojami tik į „Joomla“ šablonus ir į „Wordpress“ temas.

Štai ir viskas! Dabar galite išpakuoti eksportuotą interneto svetainės archyvą ir įkelti jos aplanką į savo serverio viešąjį katalogą (www, htdocs ar į kitą) Arba galite peržiūrėti puslapius naršyklėje, atidarant .html failus savo interneto naršyklėje.

© 2022 Nicepage.lt

Paieška