Nicepage: kas tai yra ir kuo jis skiriasi nuo kitų interneto svetainių kūrimo programų

Jei palyginsite penkerių metų senumo interneto svetainių dizainą su šiuolaikišku, pamatysite didžiulį skirtumą. Pažvelkite tik į tai, kas šiandien populiarėja „Behance“ ir „Dribbble“. Nauji „Web Dizaino 3.0“ puslapiai skiriasi elementų laisvos padėties nustatymu, elementų išdėstymu, balta erdve ir laisvu dydžiu.

Interneto svetainių dizainas 3.0

Kaip sukurti tokius interneto svetainių dizainus?

Svetainių kūrėjų yra daug, tačiau problema, kad esami svetainių kūrėjų galimybės yra ribotos, kai jie elementus gali tik perkelti į iš anksto nustatytas pozicijas. To pakakdavo prieš penkerius metus, kai interneto svetainės buvo kuriamos naudojant senų technologijų programos, bet ne šiandien.

Nauji dizainai reikalauja elementų laisvos padėties.

Unikali interneto svetainių kūrimo programa

Taigi svetainių WEB dizaineriai buvo priversti naudoti tradicinius grafikos įrankius, tokius kaip „Adobe Photoshop“ ir „XD“, norėdami piešti interneto svetainių grafinius maketus. Bet grafiniai įrankiai negali konvertuoti nupieštą dizainą į veikiančias interneto svetaines.

Tam turėjome naudoti dviejų tipų programinę įrangą, kuri veikė atskirai: grafinis dizainas ir interneto svetainių kūrimas.

Interneto svetainių dizainas ir kūrimas

Taigi, kaip mes sukursime šiuolaikiškas svetaines?

Pažiūrėkite, kaip mes laisvai dedame daiktus ant stalo. Mes sukrauname popierius, dedame pieštukus ant nešiojamojo kompiuterio, perkeliame pelę ant pelės kilimėlio ir net galime išsilieti kavą ant klaviatūros.

Unikalus dizainas

Šis natūralus daiktų išdėstymo būdas yra naudojamas visų tipų programinėse įrangose, įskaitant grafinę ir leidybinę programinę įrangą bei įrankius prezentacijoms kurti. Visur kitur, bet ne svetainių kūrimo programose.

Trejus metus analizavome šiuolaikinius internetinių svetainių dizainus ir esamus svetainių kūrimo programas. Mes nustatėme, kad nepaprastai sunku sukurti šiuolaikinius internetinius dizainus naudojant vien esamas svetainių kūrimo programas. Štai kodėl mes pradėjome dirbti su „Nicepage“ - naujo tipo programine įranga - su svetainių dizaineriu, kuris įneš natūralų požiūrį į interneto svetainių kūrimo procesą.

WEB dizaino programa Nicepage

Nicepage programoje įdiegėme paprasta „vilk ir mesk“ įrankį ir elementų laisvos padėties nustatymą. Galiausiai dizaineriams nebereikia piešti interneto svetainių dizaino maketų. Dabar naudodamiesi Nicepage, galite sukurti bet kokio  „Web Dizaino 3.0“, ir klasikinius „Web Dizaino 2.0“ puslapius, ir vienu metu juos panaudoti toje pačioje svetainėje. Taigi taupykite laiką ir pinigus ir turėkite laisvę kūrybai.

Nicepage kuria mobiliesiems pilnai pritaikytas svetaines, kuriose yra švarus HTML ir CSS kodas. Interneto svetaines galima kurti Nicepage programoje skirtoje „Windows“ ir „Mac" OS, taip pat naudojant  „Joomla“ ir „WordPress“ papildinius. Be to, galite sukurti visiškai veikiančią svetainę online internete. „Nicepage“ turi didžiausią madingiausių 2020 m. paruoštų naudoti šablonų ir blokų kolekciją, elementų, formų, piktigramų galerijas.

© 2022 Nicepage.lt

Paieška