Nicepage internetinių svetainių kūrimo programos apžvalga

Nicepage programos sąsaja

Naudodamiesi Nicepage svetainių kūrimo programa galite tinkinti kiekvieną puslapio skyrių: redaguoti turinį, keisti išdėstymą, spalvas ir šriftus, koreguoti įvairius reaguojančius režimus (Responsive Mode).

Programa sudaro įrankių skydeliai iš kairės (Left Panel) ir dešinės (Right Panel) pusių, puslapio tvarkymo parinktys viršuje (Ribbon) ir pagrindinė redaktoriaus sritis (Editor Area).

Tinklapių kūrimo programa

Viršutinis skydelis

Viršutinis programos skydelis suteikia greitą prieigą prie Pagrindinės temos nustatymų (Theme), Nustatymų (Settings) ir prisitaikančių režimų nustatymų (Responsive Mode) bei Puslapio tvarkymo (Page), rodyklių Anuliuoti/Atšaukti (Undo/Redo) pakeitimams atstatyti ir vartotojo meniu.

Įrankių juosta

Pagrindiniai temos nustatymai

Viršutiniame skydelyje iš kairės yra pagrindiniai puslapio nustatymai (Page Properties), tokie kaip puslapio pavadinimas (Page Title) ir metaduomenys (Metadata), ir bendrieji temos nustatymai (Theme Settings): spalvos (Colors), šriftai (Fonts), tipografija (Typography).

Tema

Spalvos Skyriuje Spalvos (Colors) galite nurodyti svetainės spalvų rinkinį ir pasirinkti norimą spalvų schemą.
Šriftai Skyriuje Šriftai (Fonts) galite nustatyti svetainės šriftų schemą.
Tipografija Skyriuje Tipografija (Typography) galite nustatyti svetainės tipografijos schemą.
Nustatytas stilius Skyriuje Nustatytas stilius (Customize Style) galite tinkinti teksto, antraščių ir „Blockquote“ elementų tipografiją ir šriftus atskirai.

Elementų pridėjimas (Add)

"Add" įrankis parodo galimų įrankių sąrašą, kurie gali būti pridėti į interneto puslapį.

Valdymo įrankiai

Puslapių tvarkymas ir prisitaikančių režimų nustatymai

Viršutiniame skydelyje iš dešinės yra pagrindiniai įrankiai, tokie kaip rodyklės Anuliuoti / Atšaukti (Undo/Redo), Puslapio peržiūra (Preview)  ir Paskelbimo (Publish) nustatymai, Puslapio pritaikymo režimo nustatymai (Responsive) ir Vartotojo meniu (User Menu).

Puslapio prisitaikymo režimų nustatymai padeda individualizuoti atskirai kiekvieno skyriaus vaizdą skirtinguose mobiliųjų įrenginių ekranuose.

Kairysis skydelis

Kairiajame skydelyje pateikiami visi puslapyje naudojami blokai (Sections). Čia galite pašalinti (Delete) esamą bloką arba jį kopijuoti (Dublicate). Pridėti naują bloką (Add Section) arba pakeisti blokų tvarką, tiesiog vilkdami bloką skydelyje.

Įrankių skydelis

Dešinysis skydelis

Leidžia pasirinkti ir nustatyti Bloko (Section) ir Tinklelių (Grid), Elementų (Itiem) stilius, priklausomai nuo tuo, kuris iš jų šiuo metu pasirinktas.

Blokas (Section)

Bloko skirtukas leidžia pasirinkti bloko variantus ir spalvų schemas.

Interneto puslapių nustatymai

Tinklelis (Grid)

Tinklelio skirtukas rodomas, kai pasirinksite Tinklelį (Grid) arba tinklelyje esantį vieną iš langelių. Čia galite valdyti pasirinkto tinklelio langelio stilių, paslėpti/parodyti (hide/show) šį langelį skirtinguose prisitaikymo režimuose  (Pavyzdžiui galite paslėpti langelį planšečių ir mobiliųjų telefonų ekranuose) ir prireikus pakeisti visą tinklelio išdėstymą.

Svetainės tinklelis

Dinaminis skirtukas (Tab) su pasirinkto elemento parametrais

Šis „Dinaminis“ skirtukas pasirodo spustelėjus elementą redaktoriaus srityje (Pavyzdyje parodytas elementas "Tekstas" ("Text") ir parodo pasirinkto elemento (Teksto) stiliaus nustatymus. Be to, galite paslėpti (Hide) šį elementą skirtinguose prisitaikymo režimuose, naudodami atitinkamus parametrus.

Dinaminė išvaizda

Redaktorius (Editor)

Redaktorius yra pagrindinė darbo sritis, kurioje galite pamatyti ir koreguoti puslapio blokus ir kitus elementus. Šioje srityje galite pridėti arba pašalinti naujus elementus ir blokus, perkelti esamus elementus naudodami atsirandančius patarimus, kurie padės tinkamai išdėstyti elementus ir daugybę kitų dalykų.

Norėdami patobulinti darbą, naudokite mastelio keitimo valdiklį "Zoom" (esanti apačioje), jei norite padidinti arba sumažinti blokus.

Perkelkite valdiklius naudodamiesi įvairiomis taisyklėmis:

Redaktorius

"Paslėpti / Parodyti" („Hode / Show“) grupės valdymas vienu spustelėjimu. Jūs galite apjungti kelis elementus į grupę ir atlikti redagavimo veiksmus iškarto su visais elementais esančiais vienoje grupėje:

Kaip paslėptį elementus interneto puslapyje
© 2022 Nicepage.lt

Paieška