Blokų kūrimo padėjėjas

Nicepage programos blokų (Sections) kūrimo padėjėjas padeda jums sukurti unikalius savo interneto svetainės blokus, pateikdamas keletą pavyzdžių. Nereikia rankiniu būdu konfigūruoti blokų stilių. Nicepage programa padarys viską už jus. Jums tiesiog reikės pasirinkti pasiūlytus maketus.

Naujo bloko (Section) pridėjimas

Norėdami įtraukti naują bloką į esamą Nicepage internetinės svetainės puslapį, atidarykite šį puslapį Nicepage programoje ir spustelėkite „Pridėti bloką“ ("Add Section") esanti kairėje šoninio skydelio su blokų (Sections) sąrašu apačioje arba peržiūros (Preview) srityje po esamu bloku:

Naujo svetainės bloko pridėjimas

Pasirinkite naujo bloko (Section) tipą

Pasirinkite vieną iš įvairių paruoštų blokų tipų.

Kaip pridėti naują formą

 

  • Pasirinkite "Tuščias" ("Blank"), jei norite pradėti nuo tuščio bloko ir sukurkite savo unikalų išdėstymą.

  • Pasirinkite „ Eskizas“ ("Sketch"), jei norite sukurti bloką pagal netikrus vaizdus ir tekstą.

  • Pasirinkite "Vaizdų kūrimas" ("Image Builder"), jei norite sukurti bloką, su vaizdais ir tekstu iš pasirinktų šaltinių, tokių kaip: „Google“ vaizdų paieška, socialiniai tinklų paskyros ar esama interneto svetainė.

Nauji svetainės blokai

Nicepage programa siūlo gražių paruoštų blokų biblioteką. Tiesiog pasirinkite bloko, kurį norite įtraukti į savo interneto puslapį, tipą: Vaizdai , Kainos, Apie mus, Kontaktų forma ir kt. Ir tada iš pateikto sąrašo pasirinkite bloką, kuri jums patinka. Blokų sąrašą galima filtruoti pagal:

  • Kategorija (Categories) (Verslas, Gamta, Teisė ir kt.)
  • Stilius (Style)- sekcijos išdėstymas
  • Vaizdai (Images) - vaizdų skaičius
  • Struktūra - teksto blokų skaičius ir kt.
Naujų blokų nustatymai
© 2022 Nicepage.lt

Paieška