Kaip pakeisti svetainės nustatymus internetinių svetainių kūrimo programoje Nicepage

Svetainės nustatymus galite pasiekti valdymo skydelyje. Kairėje pasirinkite svetainę ir spustelėkite viršuje iš dešinės esanti mygtuką "Svetainės nustatymai" (Website Settings).

Interneto svetainių nustatymai

Nustatymai galimi trijuose skirtukuose:

- PAGRINDINIAI (GENERAL)

- SEO

- HTML

PAGRINDINIAI

Kaip pakeisti interneto svetainės nustatymus

Svetainės pavadinimas (Site name) - čia galite pakeisti svetainės pavadinimą ir tuo pačiu nurodyti jos internetinės nuorodos adresą.
Pagrindinis puslapis (Home page) - čia galite nustatyti pagrindinį savo svetainės puslapį.
Individualus domenas (Custom Domain) - nurodykite domeną. Pastaba: Ši parinktis negalima Nicepage kompiuterinėje programos versijoje. Domeną galite nustatyti po eksporto, jei norite gauti daugiau informacijos, skaitykite „Nicepage ypatybes".
„Google Analytics“ ID - įdėkite čia savo „Google Analytics“ ID, kad gautumėte šios svetainės statistiką.
Rodyti „Made in Nicepage“ (Display "Made in Nicepage") - ši parinktis naudojama norint išjungti „nicepage“ išnašą, kuri yra visų puslapių apačioje.

SEO

Ši SEO informacija bus dedama į atitinkamas "metatags", jūsų interneto svetainės vidiniame kode <head>. Šią informaciją naudoja paieškos sistemos, tokios kaip Google, Yandex ir kitos, tam kad kelti jūsų interneto svetainę paieškos reitinguose.

Kaip optimizuoti interneto svetainę SEO

Pavadinimas (Title) - pasakoja paieškos sistemoms ir lankytojams, apie ką yra jūsų internetinė svetainė. Ši žyma bus rodoma naršyklės skirtuke ir paieškos sistemos rezultatuose kaip nuoroda.

Raktažodžiai (Keywords) - raktiniai žodžiai ir frazės, kurie žmonėms suteikia galimybę rasti jūsų svetainę paieškos sistemose. Jie tampa metažymos „keywords“ dalimi ir turėtų būti įvesti tokiu būdu: <meta name="keywords" content="">

Aprašymas (Description) - trumpas tekstas, apibūdinančio jūsų svetainės turinį. Šis tekstas bus rodomas jūsų puslapio URL paieškos rezultatuose. Jis tampa meta aprašymo „description“ dalimi ir turėtų atrodyti taip: <meta name="description" content="">

Kaip į interneto svetainę įkelti HTML kodą

Meta žymos (Meta Tags) - naudojamos norint pridėti kitas meta žymas, kurias norite įtraukti, pavyzdžiui, „author“, „contact“ ir kt.

Papildomas HTML kodas (Additional Head HTML) - vieta įterpti papildomą HTML kodą į HEAD elementą. Jie bus įtraukti į kiekvieno interneto svetainės puslapio HEAD skyrių.

Papildomas CSS kodas (Additional CSS) - vieta įterpti savo papildomą CSS kodą. Kodas bus pridėtas į eksportuoto projekto stiliaus lentelę.

© 2022 Nicepage.lt

Paieška