Internetinių puslapių kūrimo padėjėjas

Leiskite mums pristatyti paprasčiausią svetainės kūrimo būdą. Puslapių kūrimo padėjėjas viską padarys savarankiškai, jums tiesiog reikia pasirinkti norimą parinktį.

Taigi, pradėkime. Mes parodysime, kaip sukurti interneto svetainę per kelias sekundes.

1. Šaltinio pasirinkimas

Puslapį galima sukurti naudojant įvairius šaltinius, pradedant nuo paprastos vaizdų paieškos „Google“ pagal raktinius žodžius iki esamos internetinės svetainės URL adresą:

 • Tuščias puslapis (Blank Page).
  Norėdami įterpti paveikslėlius ir tekstą, sukurkite paprastą tuščią puslapį naudodami tuščią išdėstymo tinklelį.
 • Puslapis pagal eskizą (Page from Sketch).
  Sukurkite naują puslapį su vienu iš siūlomų maketų ir netikrais vaizdais bei tekstu.
 • Puslapis su turinio pavyzdžiu (Page with Sample Content).
  Sukurkite puslapį iš iš anksto paruoštų interneto svetainių pavyzdžių esančių mūsų šablonų bibliotekoje.
 • Vaizdo paieška (Image Search).
  Naudokite „Google“ vaizdų paieškos rezultatus, kaip šaltinį jūsų naujai kuriamam interneto puslapiui.
 • Puslapis iš socialinių paskyrų (Page from Social Accounts).
  Turite keletą socialinių paskyrų su įrašais, kuriuos norite įtraukti į savo internetinę svetainę? Nicepage gali tai padaryti su „ Instagram“ , „ Facebook“ , „ Vkontakte“. Kad būtų patogiau naudotis, yra „Facebook“ ir „Instagram“ mygtukai, skirti greitam prisijungimui prie socialinių tinklų paskyrų ir jų įrašų.
 • Puslapis pagal URL adresą (Page from URL).
  Naudokite bet kurį esantį internete tinklalapį ar socialinio tinklo puslapį kaip naujo puslapio šaltinį. Jums pakanka nurodyti esančios interneto svetainės adresą ir programa automatiškai įkels iš jos nuotraukas ir turinį ir pateiks dizaino maketus.
 • Puslapis iš aplanko (Page from Folder) (skirtas tik Nicepage kompiuterio programoms Windows ir Mac OS).
  Esate fotografas, ar turite daug gražių nuotraukų, norėdami jas parodyti pasauliui? Tada naudokite Nicepage kompiuteriui skirtą programą su galimybe iš kompiuterio įkelti visą aplanką su nuotraukomis.
 • Puslapis iš Joomla! ™ / WordPress puslapių ir produktų .
  Galite naudoti turimas „WordPress“ ar „Joomla“ interneto svetaines, kad iš ten galėtumėte paimti straipsnius ir atkurti internetinės svetainės dizainą. Ši parinktis pasiekiama atitinkamuose papildiniuose (WordPress ir Joomla).
Kaip pridėti naują puslapį interneto svetainėje

1. Pasirinkite Straipsnius

Nicepage programa automatiškai įkelia jūsų paskyros straipsnius arba susijusias temas iš interneto. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pamatyti savo internetinėje svetainėje.

Kaip pasirinkti straipsnį

3. Pasirinkite dizainą

Puslapis beveik paruoštas! Pasirinkite vieną iš puikių dizainų. Visi dizainai yra unikalūs, nes rezultatams kurti naudojame dirbtinį intelektą. Dizaino variantus galite generuoti ir generuoti, kol pasirinksite tinkamą.

Norėdami pasirinkti pageidaujamą išdėstymą ir spalvų schemą, naudokite filtrus „Styles and Colors “ viršutiniame dešiniajame ekrano kampe. Vėliau vėl galėsite pakeisti dizainą.

Spauskite Atlikta ("Done") tam kad baigti interneto puslapio kūrimą, jei jūs tenkina dizainas arba spustelėkite "Toliau" ("Next") tam kad tęsti.

Dizaino pasirinkimas

4. Spalvų paletės

Žingsnis „Paletės“ ("Palettes") leidžia pakeisti puslapio spalvas pagal esamus spalvų rinkinius (Color Set), pritaikyti nuosavą spalvų rinkinį (Customize) nurodant pasirinktas spalvas arba naudoti puslapio nustatytą spalvų rinkinį (+From Site).

Temos spalvų nustatymas

5. Šriftai

Žingsnis "Šriftai" ("Fonts") leidžia pasirinkti šrifto nustatymus (Font Set) ir tipografija (Typhography), kurie bus naudojama puslapyje. Pasirinkite vieną iš esamų šriftų rinkinių ar tipografijos arba pritaikykite pagal savo poreikius (Customize).

Šriftų nustatymas interneto svetainėje

Norėdami baigti, spauskite "Atlikta" ("Done").

Viskas! Jūsų internetinis puslapis yra sukurtas ir jį dabar galima redaguoti Nicepage programoje.

Kaip pakeisti šriftą
© 2022 Nicepage.lt

Paieška