Kaip pridėti ir pašalinti svetainę Nicepage interneto svetainių kūrimo programoje

Nicepage programa leidžia greitai pasiekti ir tvarkyti savo interneto svetaines ir svetainių puslapius online ar Nicepage kompiuterinėje programoje.

Interneto svetainių kūrimas Nicepage programoje

Visos jūsų svetainės rodomos skydelyje kairėje. Galite pridėti daugiau spustelėdami „+“ .

Interneto svetainių kūrimo programa

Lengvai ir greitai galite sukurti naujus interneto svetainės puslapius, naudodami puslapio meistrą arba uždarykite šį ekraną, kitus puslapius galėsite pridėti vėliau puslapių navigacijos skydelyje.

Redaguoti, pervardyti ir pašalinti svetainę

Norėdami redaguoti internetinę svetainę, spustelėkite jos miniatiūrą. Tada visi šios svetainės puslapiai bus rodomi dešinėje, galėsite juos valdyti ir redaguoti.

Kaip pačiam sukurti interneto svetainę

Norėdami pervardyti savo interneto svetainę, spustelėkite viršutiniame dešiniajame kampe esančius Svetainės nustatymai ("Settings") ir redaguokite svetainės pavadinimą (Site Name). Čia galite sužinoti daugiau apie svetainės nustatymus.

Interneto svetainių kūrimo programos
Internetinių svetainių kūrimas pačiam

Norėdami pašalinti svetainę, pasirinkite ir spustelėkite dešinėje viršuje esančią nuorodą Ištrinti svetainę (Delete Website).

Interneto svetainės paskelbimas

Paskelbkite ir peržiūrėkite savo interneto svetainę

Galite bet kada paskelbti ir peržiūrėti savo sukurtą interneto svetainę. Tam spustelėkite mygtuką "Paskelbti ir peržiūrėti" ("Publish and Preview:):

Kaip peržiūrėti interneto svetainę kompiuteryje
Internetinių svetainių paskelbimas

Pastaba: Ši parinktis negalima Nicepage kompiuterinėje programoje. Ji skirta tik Nicepage Online versijai. Kompiuterinėje programos versijoje galite eksportuoti svetainės temą, atsiųsti HTML failus ir tik tada paskelbti. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite Nicepage kompiuterio programos ypatybes.

© 2022 Nicepage.lt

Paieška