Nicepage interneto svetainių kurimo programos apžvalga

Sveiki apsilankę Nicepage! Dabar sukurti internetines svetaines tapo lengviau nei bet kada. Norėdami sukurti gražią unikalią interneto svetainę, nebūtinai turite būti dizaineriu! Nicepage padarys visą sunkų darbą už jus!

Kaip pradėti dirbti su Nicepage interneto svetainių kūrimo programa?

Yra keletas būdų, kaip galite sukurti savo interneto svetainę:

  1. Atsisiųsti Nicepage programą skirta Windows ar Mac OS;
  2. Atsisiųsti „Joomla! ™“ arba „WordPress“ papildinį;
  3. Naudotis programa naršyklėje online.

Svetainės turinio altinio pasirinkimas

Galite naudoti beveik bet kurį šaltinį, pavyzdžiui, esančią internete svetainę, socialinius tinklus („Facebook“, „Instagram“) ar net frazę, ar vieną raktinį žodį. Tiesiog įveskite tai, kas šauna į galvą, ir Nicepage programa sukurs jums unikalią svetainę, naudodama internete rastą informaciją.

Kaip savarankiškai sikūrti  interneto svetainę

Stalo kompiuteryje taip pat galite naudoti vaizdus iš vietinio aplanko.

Įrašų pasirinkimas

Nicepage programa naudoja kiekvieną įrašą/vaizdą ir paverčia jį interneto svetainės turiniu.

Įrašų turinys yra elementai, kurie naudojami kuriant jūsų unikalų dizainą. Tiesiog išsirinkite jums patinkančius įrašus ir pereikite prie kito žingsnio ("Next"):

Pasirinkti nuotraukas

Interneto svetainės dizaino pasirinkimas

Dabar pasirinkite vieną iš dizaino maketų, kurie buvo sukūrti iš įrašų turinio. Visi dizainai yra unikalūs, o ne iš anksto sukurti šablonai. Viskas sukurta akimirksniu per kelias sekundes! Pasirinktą dizainą galima naudoti arba visiškai pakeisti jo turinį bei struktūrą vėliau.

Interneto svetainių dizainai

Norėdami baigti, spustelėkite „ Atlikta("Done"). Norėdami sužinoti daugiau apie „Nicepage svetainių kūrimo padėjėjo“ galimybes, skaitykite čia.

Interneto svetainių kūrimo programa Nicepage

Jūsų internetinė svetainė yra beveik paruošta. Čia, „Nicepage programoje“, galite redaguoti kiekvieną bloką (Section): redaguoti turinį, keisti išdėstymą, spalvas ir šriftus, koreguoti mobiliųjų įrenginių režimuose. Pasirinkę „Peržiūra“ ("Preview") galite pamatyti, kaip atrodys jūsų puslapis prieš paskelbdami jį internete.

Interneto svetainių kūrimo programos

Viskas! Jūsų interneto svetainė yra paruošta! Liko tik parodyti savo naują nuostabią svetainę visam pasauliui?

Eksporto parinktys

Nicepage kompiuterinėje programoje yra kelios eksporto parinktys: galite eksportuoti į WordPress temą, Joomla! ™ šabloną, kaip HTML svetainės failus ar kaip reprezentacinį Paveikslėlį (Svetainės maketą).

Kaip eksportuoti interneto svetainės šabloną ar temą
© 2022 Nicepage.lt

Paieška